070-3450045
informatie@bava.nl
  • Geen producten in uw winkelmand.

Contact

Home » Contact

VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Neem gerust contact met ons op. Stuur uw bericht via onderstaand formulier of bel ons. We helpen u graag.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

  • Bava Light Concepts
    Sylvain Poonsstraat 14
    2548 XX Den Haag

  • 070-3450045
  • INFORMATIE@BAVA.NL
  • WWW.BAVA.NL

  • BTW: NL801239898B01
    KVK: 27138046


ONS TEAM



Belinda van Baalen -  Commercieel directeur en lichtarchitect

Belinda van Baalen - Commercieel directeur en lichtarchitect

070-3365254
belinda@bava.nl
bereikbaar: dinsdag t/m zaterdag
 

Patrick van Baalen -  Technisch directeur

Patrick van Baalen - Technisch directeur

070-3365252
patrick@bava.nl
bereikbaar: maandag t/m vrijdag
 

Ferdi

Ferdi de Boer - Verkoop medewerker en lichtadviseur

070-3365257
ferdi@bava.nl
bereikbaar: maandag t/m vrijdag
 

 
 
Debby Mondt

Debby Mondt - Verkoop medewerker en lichtadviseur

070-3365256
- debby@bava.nl
bereikbaar: dinsdag t/m zaterdag
 

Margreet Filius - verkoop medewerker en licht adviseur

Margreet Filius - Verkoop medewerker en lichtadviseur

070-3365250
margreet@bava.nl
bereikbaar: woensdag, donderdag en zaterdag

Pascal van de Loo

Pascal van de Loo - Verkoop medewerker en lichtadviseur

070-2183051
pascal@bava.nl
bereikbaar: maandag t/m vrijdag
 

 
Joyce de Boer- administratief medewerker en licht adviseur

Joyce de Boer- Administratief medewerker en lichtadviseur

070-3365255
joyce@bava.nl
bereikbaar: maandag, donderdag en vrijdag